preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VOZNI RED

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:45–prvi sat
   8:45–8:50–mali odmor
   8:50–9:35–drugi sat
   9:35–9:40–mali odmor
   9:40–10:25–treći sat
   10:25–10:40–veliki odmor
   10:40–11:25–četvrti sat
   11:25–11:30–mali odmor
   11:30–12:15–peti sat
   12:15–12:20–mali odmor
   12:20–13:05–šesti sat
   13:05-13:10 - mali odmor
   13:10–13:55-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:45–prvi sat
   14:45–14:50–mali odmor
   14:50–15:35–drugi sat
   15:35–15:40–mali odmor
   15:40–16:25–treći sat
   16:25–16:40–veliki odmor
   16:40–17:25–četvrti sat
   17:25–17:30–mali odmor
   17:30–18:15–peti sat
   18:15–18:20–mali odmor
   18:20–19:05–šesti sat

 

 

SLUŠAONICA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1604069
Danas: 453

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NAŠI UČENICI NA ATLETSKOM NATJECANJU „ERSTE PLAVA LIGA“
Autor: Administrator , 2. 6. 2024.

Na kvalifikacijama Erste Plave lige, koje su 29.05.2024. održane na stadionu AK Dinamo Zrinjevac u Zagrebu, za plasman u finale borilo se preko 700 učenica i učenika Zagrebačke regije. Na natjecanju je nastupilo i 40-tak učenika naše škole od drugog do sedmog razreda koji su postigli izuzetno zapažene rezultate od kojih su osvajači medalja:


  1. Ana Žilić, 6.r.– 1. mjesto – bacanje kugle
  2. Ivano Puština, 6.r. – 1. mjesto – skok u dalj, te 2.mjesto – trčanje 60 m
  3. Juraj Budinšćak, 6.r. – 1. mjesto – bacanje kugle
  4. Patrik Bradač, 6.r. – 3. mjesto – bacanje kugle

Od ostalih učenika zapažene rezultate su još postigli:

  1. Pia Dimnjaković, 2. r – 4. mesto – trčanje 60 m
  2. Marko Golub, 6. r. – 4. mjesto – trčanje 60 m
  3. Nikola Režek, 6. r. – 4. mjesto – trčanje 600 m
  4. Klara Pavlak, 6. r. – 5. mjesto – trčanje 600 m
  5. Nika Hranilović, 6.r. – 5. mjesto – bacanje kugle
  6. Lukas Šiljevinac, 6. r. – 5. mjesto – trčanje 60 m

Obzirom da prva dva mjesta vode u finale, u finalno natjecanje koje će se održati 7. rujna 2024. na stadionu Mladosti u Zagrebu u sklopu Hanžekovićevog memorijala, plasirali su se: Ana Žilić, Ivano Puština i Juraj Budinšćak.

Iako naši učenici treniraju bez osnovnih uvjeta (atletske staze, bacališta i skakališta) i natječu se u konkurenciji s učenicima koji treniraju u atletskim klubovima, postižu izuzetne rezultate pa je uspjeh time još i vrjedniji!

Učenike su za natjecanje pripremili i vodili Ines Bohaček, prof., Ines Jerčinović, prof. i Miljan Bakić, prof.

ČESTITKE SVIMA!!!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju