preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

Upoznajemo zavičaj

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 754939
Danas: 96
UDŽBENICI ZA 2018./19.
NAPOMENA: Žutom bojom označeni su udžbenici i radne bilježnice koji će biti sufinancirani i nabavlja ih škola.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
24.09.2018.
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018.
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018.
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018.
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine. 

02.08.2018.
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

 

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE ZA ŠKOLSKU GODINU 2018./2019.

(Informacije mogu biti i prema dogovoru s razrednikom ili predmetnim učiteljem.)

 

Predmetna nastava:

UČITELJ/ICA

Smjena

prijem  roditelja

nastava prije podne

nastava poslije podne

ANDRIJEVIĆ ANDRIANA

Crvena

Srijeda, 11:25-12:10

Srijeda, 17:25-16:10

BLAŽEVIĆ KAJA

Crvena

Četvrtak, 08:45-9:30

Utorak, 17:25-18:10

BLAŽINA SANJA

Plava

Srijeda, 09:35-10:30

Ponedjeljak, 15:35-16:30

BOHAČEK INES

Plava

Četvrtak, 9:35-10:20

Četvrtak, 16:35-17:20

BRLEK NAĐA

Crvena

Utorak, 10:35-11:20

Četvrtak, 15:35-16:20

DELIĆ BOŽICA

Plava

Ponedjeljak, 11:25-12:10

Srijeda, 15:35-16:20

DIMNJAKOVIĆ DARINKA

Crvena

Ponedjeljak, 10:35-11:20

Utorak, 19:05-19:50

FABIJANIĆ KRISTINA

Plava

Utorak, 11:25-12:10

Četvrtak, 17:35-18:10

GALIĆ MARICA

Plava

Srijeda, 10:35-11:20

Srijeda, 17:20-18:10

GALOVIĆ MARIJA

Crvena

Petak, 12:20-13:00

Ponedjeljak, 19:00-19:45

GRADSKI HELENA

Plava

Petak, 15:30-16:30

Petak od 18:15-19:00

GREGORIĆ JOSIP

Crvena

Srijeda, 10:35-11:20

Utorak, 16:35-17:20

HLEBIĆ IVAN

Plava

Četvrtak, 12:15-13:00

Utorak, 15:35-16:20

IVANČIĆ MIRELA

Crvena

Utorak, 09:35-10:20

Srijeda, 16:35-17:20

JAKOPEC PETRA

Plava

Ponedjeljak, 10:35-11:20

Ponedjeljak, 16:35-17:20

Crvena

Četvrtak, 08:45-09:30

Srijeda, 14:45-15:30

JAVOROVIĆ SENKA

Plava

Utorak, 10:35-11:20

Srijeda, 17:25-18:10

JERČINOVIĆ INES

Crvena

Srijeda, 08:45-9.30

Srijeda, 16:35-17:20

JURJEVIĆ EDITA

Plava

Četvrtak, 09:30-10:20

Utorak, 17:25-18:10

JURKOVIĆ NADA

Plava

Srijeda, 10:30-11:15

Ponedjeljak 15:30-16:20

Četvrtak, 19:00-19:30

KAMBIĆ MARIO

Crvena

Ponedjeljak, 9:35-10:20

Četvrtak, 16:35-17:20

KELENTRIĆ ANTO

Plava

Srijeda, 11:25-12:10

Ponedjeljak, 17:25-18:10

KRALJEV MAJA

Plava

Ponedjeljak, 10:35-11:20

Četvrtak, 16:35-17:20

KUKA MARGARETA

Crvena

Utorak, 08:45-9:30

Četvrtak, 16:35-17:20

LAUŠ LORETA

Crvena

Utorak, 09:35-10:20

Četvrtak, 18:15-19:00

MAČEK MATIJA

Crvena

Utorak, 10:35-11:20

Utorak, 17:25-18:10

MANDIĆ GREGURIĆ DIANA

Crvena

Četvrtak, 12:15-13:00

Utorak, 18:15-19:00

MIHALJEVIĆ IVKA

Crvena

Petak, 10:35-11:20

Utorak, 17:25-18:10

MILIĆEVIĆ MATEA

Plava

Srijeda, 9:35-10:20

Srijeda, 17:25-18:10

PERUŠ IRENA

Crvena

Srijeda, 08:00-08:45

Ponedjeljak, 16:35-17:20

PETRINEC FULIR BLANKA

Crvena

Utorak, 13:00-13:45

Ponedjeljak, 16:35-17:20

PLANTAŠ MAJA

Plava

Četvrtak, 08:45-09:30

Utorak, 18:15-19:00

POŽGAJ MAJA

Plava

Ponedjeljak, 08:00-08:45

Srijeda 16:35-17:20

ili po dogovoru 18:10-19:00

PUČAR KATARINA

Crvena

Srijeda, 08:45-09:30

Četvrtak, 16:35-17:20

RONČEVIĆ CSUCS KATARINA

Crvena

Utorak, 11:25-12:10

Četvrtak, 19:00-19:30

SAMARIN MARIO

Plava

Utorak, 08:45-09:30

Ponedjeljak, 19:00-19:50

SAMARIN SONJA

Crvena

Četvrtak, 12.15-13:00

Ponedjeljak, 17:25-18:10

SIROVICA IVAN

Plava

Četvrtak, 10:35-11:20

Četvrtak, 16:35-17:20

STOJKOVIĆ RATKO

Crvena

Ponedjeljak, 10:35-11:20

Ponedjeljak, 18:15-19:00

STRMEČKI VUČINA IVANA

Plava

Srijeda, 11:25-12:10

Četvrtak, 16:35-17:20

STUDEN DANIELA

Plava

Srijeda, 10:35-11:20

Ponedjeljak, 16:35-17:20

ŠTAMBUK KARMEN

Crvena

Ponedjeljak, 12:10-13:00

Petak 18:15-19:00

TOPOLNJAK ANA

Plava

Srijeda, 10:35-11:20

Četvrtak, 19:00-19:45

TUNUKOVIĆ MARTINA

Plava

Četvrtak, 12:15-13:00

Srijeda, 18:15-19:00

TURK VESNA

Crvena

Četvrtak, 09:35-10:20h

Petak, 16:35-17:20

VLAŠIĆ MAJA

Crvena

Četvrtak 8:45-09:30

Srijeda, 17:25-18:10

VUKUŠIĆ LJILJANA

Crvena

Ponedjeljak, 11:25-12:10

Srijeda, 16:35-17:20

Razredna nastava:

UČITELJ/ICA

Razred

Prijem roditelja

Nastava
prije podne

Nastava
poslije podne

JAGODA MARKEŠIĆ

1.a

Petak, 11:25-12:10

Utorak, 18:15-19:00

MILENA VUKOVIĆ

1b

Utorak, 09:35-10:20

Utorak, 18:15-19:00

ŠTEFICA BAČKONJA

1c

Četvrtak, 10:35-11:20

Četvrtak, 16:35-17:20

BRANKA ŽUPANIĆ

2a

Srijeda, 12:15-13:00

Srijeda, 18:15-19:00

TATJANA ŠOLIĆ

2b

Utorak, 10:35-11:20

Utorak, 18:10-19:00

GROZDANA LEKA

2c

Petak 11:25-12:10

Petak, 17:25-18:10

INES VOJVODIĆ

3a

Petak, 08:50–09:30 

Utorak, 17:25–18:10

MARIJA GUDELJ-ŠEPERIĆ

3b

Srijeda, 12:15-13:00

Utorak, 17:25-18:10

IRENA BOROJEVIĆ

3c

Četvrtak, 08:45-09:30

Četvrtak, 16:35-17:20

LIDIJA KRIŽANIĆ

3d

Srijeda, 12:15-13:00

Utorak, 18:15-19:00

MILJENKO ŠEGUDOVIĆ

4.a

Petak, 09:35-10:20h

Petak, 16:35-17:20

LIDIJA BAN

4.b

Utorak, 10:35-11:20

Utorak, 17:25-18:10

MIRJANA RUMIHA

4.c

Srijeda, 10:35-11:20

Srijeda, 16:35-17:20

MIHAELA PALČIĆ

engleski jezik

Srijeda, 11:25-12:10

Srijeda, 17:25-18:10

DANIJELA MAROK

vjeronauk

Srijeda, 13:00-14:00

Plava -  poslijepodne

Utorak, 17:00-18:10,

Crvena - poslijepodne

JASMINKA MARKOVIĆ BENKO

engleski jezik

Utorak, 08:45-09:30

Petak, 15:50-16:35

 
preskoči na navigaciju