preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

Upoznajemo zavičaj

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 726927
Danas: 433
UDŽBENICI ZA 2018./19.
NAPOMENA: Žutom bojom označeni su udžbenici i radne bilježnice koji će biti sufinancirani i nabavlja ih škola.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
02.08.2018.
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018.
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018.
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018.
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat. 

20.06.2018.
Uspješno proveden projekt “Jačanje kapaciteta za razvoj i reviziju CARNET-ovih usluga vezanih uz primjenu IKT-a u obrazovanju”
U okviru programa Erasmus+ proveden je projekt pod nazivom “Jačanje kapaciteta za razvoj i reviziju CARNET-ovih usluga vezanih uz primjenu IKT-a u obrazovanju” u sklopu kojeg su ostvarene četiri mobilnosti, od čega su dva strukturirana tečaja i dva promatranja rada u inozemstvu ( Job shadowing ). Na mobilnostima je sudjelovalo četvero djelatnika CARNET-a, Tina Marković, Ana Orlović, Gordana Jugo i Ivica Matotek

 

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

(Informacije mogu biti i prema dogovoru s razrednikom ili predmetnim učiteljem.)

 

Radno vrijeme stručnih suradnika

Razredna nastava 

Predmetna nastava:

 

 

UČITELJ/ICA

prijem  roditelja

nastava prije podne

nastava poslije podne

1.

ANDRIANA ANDRIJEVIĆ

utorak – 9:50 – 10:35

četvrtak – 17:25 – 18:10

2.

INES BOHAČEK

ponedjeljak, 10:35-11:20

ponedjeljak, 16:35-17:20

3.

IVANA STRMEČKI VUČINA

srijeda, 11:25-12:10
(I. smjena. ujutro)

ponedjeljak, 16:35-17:20
(I. smjena ujutro)

4.

IVAN SIROVICA

ponedjeljak, 9:35-10:20

ponedjeljak, 15:35-16:20

5.

MARIO SAMARIN

ponedjeljak, 11:25-12:10

ponedjeljak, 17:25-18:10

6.

SENKA JAVOROVIĆ

srijeda, 10:35-11:20

ponedjeljak, 18:15-19:00

7.

KRISTINA FABIJANIĆ

četvrtak, 11:25-12:10

petak, 17:25-18:10

8.

BOŽICA DELIĆ

četvrtak, 9:35-10:20

srijeda, 16:35-17:20

9.

ANTO KELENTRIĆ

utorak, 11:25-12:10

petak, 16:35-17:20

10.

MARINA VOLARIĆ

ponedjeljak, 13:00-13:45

ponedjeljak, 13:00-13:45

11.

MARIJA GALOVIĆ

srijeda, 13:00-13:45

srijeda, 19:00-19:45

12.

MARTINA TUNUKOVIĆ

srijeda, 8:46-9:30

ponedjeljak, 17:25-18:10

13.

NAĐA BRLEK

četvrtak, 9:35-10:20

utorak, 14:45-15:30

14.

SANJA BLAŽINA

ponedjeljak, 9:35-10:35

srijeda, 16:35-17:20

15.

MIRELA IVANČIĆ

srijeda, 8:00-8:44

četvrtak, 17:25-18:10

16.

EDITA JURJEVIĆ

srijeda, 8:45-9:30

srijeda, 18:15-19:00

17.

IVKA MIHALJEVIĆ

četvrtak, 9:35-10:20

četvrtak, 18:15-19:00

18.

LORETA LAUŠ

utorak, 8:45-9:30

utorak, 17:25-18:10

19.

RATKO STOJKOVIĆ

ponedjeljak, 9:35-10:20

ponedjeljak, 18:15-19:00

20.

IRENA PERUŠ

utorak, 10:35-11:20

ponedjeljak, 16:35-17:20

21.

INES JERČINOVIĆ

četvrtak, 9:35-10:20

srijeda, 16:35-17:20

22.

KATARINA PUČAR

utorak, 10:35-11:20

srijeda, 17:25-18:10

23.

BLANKA PETRINEC FULIR

utorak, 11:25-12:10

utorak, 16:35-17:20

24.

IVAN HLEBIĆ

utorak, 8:00-8:42

srijeda, 17:25-18:10

25.

KARMEN ŠTAMBUK

srijeda, 12:15-13:00

petak, 17:25-18:10

26.

MATEA MILIĆEVIĆ

utorak, 9:35-10:20

utorak, 16:35-17:20

27.

NADA JURKOVIĆ

srijeda, 10:20-11:15

četvrtak, 14:45-15:30

28.

DIANA MANDIĆ GREGURIĆ

četvrtak, 8:45-9:30

srijeda, 17:25-18:10

29.

KAJA BLAŽEVIĆ

petak, 8:45-9:30

ponedjeljak, 17:25-18:10

30.

MATIJA MAČEK

utorak, 8:50-9:35

utorak, 15:35-16:20

31.

KATARINA RONČEVIĆ

četvrtak, 11:25-12:10

četvrtak, 16:35-17:20

32.

DARINKA DIMNJAKOVIĆ

četvrtak, 9:35-10:20

četvrtak, 16:35-17:20

33.

MAJA VLAŠIĆ

utorak, 12:15-13:00

utorak, 16:35-17:20

34.

DANIELA STUDEN

četvrtak, 12:15-13:00

četvrtak, 16:35-17:20

35.

LJILJANA VUKUŠIĆ

srijeda, 9:35-10:20

srijeda, 18:15-18:55

36.

ANA TOPOLNJAK

srijeda, 8:46-9:30

utorak, 19:00-19:45

37.

MAJA KRALJEV

ponedjeljak, 11:25-12:10

ponedjeljak, 16:35-17:20

38.

DANIELA VDOVIĆ KAMENČIĆ

I. smjena poslijepodne,
četvrtak 14:00

II. smjena poslijepodne
utorak 14:00

39.

MARIO KAMBIĆ

I. smjena poslijepodne,
ponedjeljak, 15:30-16:15

II. smjena poslijepodne,
ponedjeljak, 15:30-16:15

30.

JOSIP GREGORIĆ

I. smjena poslijepodne,
ponedjeljak, 15:30-16:15

II. smjena poslijepodne,
ponedjeljak, 15:30-16:15

31. NIKOLINA RIBARIĆ srijeda, 8:45 - 9:30 petak, 17:25 - 18:10
32. MARICA GALIĆ petak 4.sat, 10:35-11:20 ponedjeljak 5.sat,17:25-18:10
preskoči na navigaciju