preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
VRIJEME

       

VIRTUALNE UČIONICE

5.A

5.B

5.C

5.D

5.E

5.F

5.G

6.A

6.B

6.C

6.D

6.E

6.F

7.A

7.B

7.C

7.D

7.E

7.F

8.A

8.B

8.C

8.D

8.E

8.F

INFORMATIKA – kombinirane grupe učenika

7.CDj

7.CDp

7.EF

8.EFj

8.EFp

8.BCp

8.ADp

8.ABCDj

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 978987
Danas: 56

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
22.05.2020.
INFO Otklonjene poteskoce – Zadar, Sibenik, Karlovac
Postovani, Danas, oko 11:15 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost od Zagreba prema Zadru, Sibeniku i Karlovcu. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne ... The post INFO Otklonjene poteskoce – Zadar, Sibenik, Karlovac appeared first on CARNET .

22.05.2020.
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadar, Sibenik, Karlovac
Postovani korisnici, Danas oko 07:50 sati, uslijed problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do potpunog prekida mrezne povezanosti medjugradskih veza od Zagreba prema Zadru, Sibeniku i Karlovcu. ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadar, Sibenik, Karlovac appeared first on CARNET .

19.05.2020.
Objavljena mrežna stranica DOTS projekta
CARNET je u suradnji s projektnim partnerima na projektu DOTS - Development of transversal skills in STEM objavio službenu mrežnu stranicu projekta. Na stranici se nalaze informacije o projektu i ... The post Objavljena mrežna stranica DOTS projekta appeared first on CARNET .

17.05.2020.
Raspored nastave na daljinu
Na poveznicama niže možete pronaći rasporede nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporede emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa. ! VAŽNE INFORMACIJE ! MZO će isporučivati osnovni ... The post Raspored nastave na daljinu appeared first on CARNET .

15.05.2020.
Istraživanje tržišta – sustav za dodjeljivanje i upravljanje infrastrukturnim resursima ustanova i korisnika
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sustava za dodjeljivanje i upravljanje infrastrukturnim resursima ustanova i korisnika u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Istraživanje tržišta – sustav za dodjeljivanje i upravljanje infrastrukturnim resursima ustanova i korisnika appeared first on CARNET .

 

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

(Informacije mogu biti i prema dogovoru s razrednikom ili predmetnim učiteljem.)

 

Predmetna nastava:

UČITELJ/ICA

Tjedan A - Plava prijepodne,
crvena poslijepodne

Tjedan B - Crvena prijepodne,
plava poslijepodne

ANDRIJEVIĆ ANDRIANA

Utorak, 10:35-11:20

Utorak, 17:20-18:05

BARTOLOVIĆ BOJANA

Utorak, 16:35-17:20

Ponedjeljak, 12:15-12:55

BLAŽEVIĆ KAJA

Utorak, 11:25-12:10

Srijeda, 16:35-17:20

BLAŽINA SANJA

Srijeda, 09:35-10:30

Srijeda, 15:35-16:30 (ili po dogovoru)

BOHAČEK INES

Utorak, 12:15-13:00

Utorak, 17:25-18:10

BRLEK NAĐA

Četvrtak, 17:25-18:10

Utorak, 11:35-12:10

CVANCIGER ZORICA

Petkom, 16:35-17:20

Ponedjeljak, 08:45-09:30

DELIĆ BOŽICA

Četvrtak, 11:25-12:10

Ponedjeljak, 15:35–16:20

DIMNJAKOVIĆ DARINKA

Četvrtak, 16:35–17:20

Ponedjeljak, 08:45-09:30

FABIJANIĆ KRISTINA

Utorak, 10:25-11:10

Petak, 16:35–17:20

GALIĆ MARICA

Utorak, 9:35-10:20

Srijeda, 17:25-18:10

GRADSKI HELENA

Petak, 18:15-19:00

Petak, 16:35-17:25

HERCEG IGOR

Srijeda,17:25-18:10

Četvrtak, 11:25-12:10

HLEBIĆ IVAN

Srijeda, 11:25-12:10

Srijeda, 16:25-17:20

IVANČIĆ MIRELA

Ponedjeljak, 17:25-18:10

Četvrtak, 09:30-10:20

JAVOROVIĆ SENKA

Utorak, 11:35-12:10

Petak, 16:40-17:20

JERČINOVIĆ INES

Srijeda, 16:45-17:30

Srijeda, 10:35-11:20

JOSIP GREGORIĆ

Ponedjeljak, 14:00 – 14:45

Petak, 15:35 – 16:20

JURJEVIĆ EDITA

Petak, 8:45-9:30

Ponedjeljak, 17:30-18:15

KAMBIĆ MARIO

Utorak, 12:15-13:00

Srijeda, 16:35-17:20

KELENTRIĆ ANTO

Srijeda, 11:25-12:10

Utorak, 17:25-18:10

KRALJEV MAJA

Četvrtak, 09:35-10:20

Ponedjeljak, 16:35-17:20

LAUŠ LORETA

Srijeda, 18:15-19:00

Četvrtak, 08:45-09:30

MAČEK MATIJA

Utorak, 19:00-19:45

Utorak, 08:45-09:30

MANDIĆ GREGURIĆ DIANA

Četvrtak, 18:15-19:00

Ponedjeljak, 17:25-18:10

MAROK DANIJELA

Četvrtak, 13-14h

Utorak, 17-18h

MIHALJEVIĆ IVKA

Utorak, 16:35-17:20

Četvrtak, 09:35-10:20

MILIĆEVIĆ MATEA

Srijeda, 9:35-10:20

Srijeda, 17:25-18:10

PERUŠ IRENA

Ponedjeljak, 17:25-18:10

Ponedjeljak, 10:35-11:20

PLANTAŠ MAJA

Utorak, 12:15-13:00

Četvrtak, 18:15-19:00

POŽGAJ MAJA

Četvrtak, 09:35-10:20

Srijeda, 15:35-17:10

PUČAR KATARINA

Petak, 17:25-18:10

Srijeda, 10:35-11:20

SAMARIN MARIO

Petak, 11:20-12:10

Utorak, 17:20-18:10

SAMARIN SONJA

Utorak, 16:35-17:20

Četvrtak, 12:15-13:00

SIROVICA IVAN

Utorak, 10:35-11:20

Utorak, 16:35-17:20

STOJKOVIĆ RATKO

Ponedjeljak, 18:15-19:00

Ponedjeljak, 12:15-13:00

STRMEČKI VUČINA IVANA

Srijeda, 9:35–10:20

Četvrtak, 17:25–17:20

STUDEN DANIELA

Ponedjeljak, 10:35-11:20

Ponedjeljak, 17:25-18:10

ŠTAMBUK KARMEN

Petak, 19:00-19:45

Četvrtak, 11:20-12:10

TANDARIĆ NATALIJA

Četvrtak, 9:35–10:20

Četvrtak, 15:35–16:20

TOPOLNJAK ANA

Srijeda, 10:35-11:20

Utorak, 19:00-19:45

TUNUKOVIĆ MARTINA

Četvrtak, 09:35-10:20

Srijeda, 17:25-18:10

TURK VESNA

Srijeda, 16:35–17:20

Srijeda, 11:25-12:10

VLAŠIĆ MAJA

Četvrtak, 16:35-17:20

Petak, 11:25-12:10

VUKUŠIĆ LJILJANA

Petak, 16:35-17:20

Ponedjeljak, 09:35-10:20


Razredna nastava:

 

preskoči na navigaciju