preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VOZNI RED

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:45–prvi sat
   8:45–8:50–mali odmor
   8:50–9:35–drugi sat
   9:35–9:40–mali odmor
   9:40–10:25–treći sat
   10:25–10:40–veliki odmor
   10:40–11:25–četvrti sat
   11:25–11:30–mali odmor
   11:30–12:15–peti sat
   12:15–12:20–mali odmor
   12:20–13:05–šesti sat
   13:05-13:10 - mali odmor
   13:10–13:55-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:45–prvi sat
   14:45–14:50–mali odmor
   14:50–15:35–drugi sat
   15:35–15:40–mali odmor
   15:40–16:25–treći sat
   16:25–16:40–veliki odmor
   16:40–17:25–četvrti sat
   17:25–17:30–mali odmor
   17:30–18:15–peti sat
   18:15–18:20–mali odmor
   18:20–19:05–šesti sat

 

 

SLUŠAONICA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1597509
Danas: 17

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Školsko natjecanje iz geografije
Autor: Administrator , 6. 2. 2024.

Dana 30.01.2024. održano je školsko natjecanje iz Geografije. Na natjecanju je sudjelovalo 36 učenika od 5. do 8.razreda. Učenici koji su postigli najbolje rezultate i koje smo predložili za županijsko natjecanje  su:

 


5. razred

1. Lara Plantaš
2.Erin Vulić
3. Leona Marija Dugić
4. Zita  Samarin
5. Noa Michael Škorvaga
5. Vinka Mikloušić
6. Elizabeta Pavelić

Mentorica Ljiljana Vukušić

6. razred

1. Antonio Katovčić
2. David Borković
3. Sebastijan Stepinac
4. Toma Pajdek

Mentorica Ljiljana Vukušić

7. razred

1. Anamarija Ivanušić, mentor Matija Maček
2. Domagoj Vancaš, mentor Matija Maček
3. Tena Blažek, mentorica Sanja Blažina

8. razred

1. Gabrijel Blažičko
2. Sara Delić
3. Dora Delić

Mentor Karmen Štambuk

Dopuna obavijesti od 12. 2. 2024.g.

Učenici koji su pozvani na županijsko natjecanje iz Geografije koje će se održati 22.03.2024 u OŠ Klinča Sela  su:

5. razred

1.  Lara Plantaš
2. Erin  Vulić
3. Lana Marija Dugić
4.  Zita  Samarin
5. Vinka Mikloušić
6. Noa Michael Škorvaga

Mentorica: Ljiljana Vukušić

6.razred

1. Antonio Katovčić
2. David Borković

Mentorica: Ljiljana Vukušić

7. razred

1. Anamarija Ivanušić

Mentor: Matija Maček





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju