preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VOZNI RED

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:45–prvi sat
   8:45–8:50–mali odmor
   8:50–9:35–drugi sat
   9:35–9:40–mali odmor
   9:40–10:25–treći sat
   10:25–10:40–veliki odmor
   10:40–11:25–četvrti sat
   11:25–11:30–mali odmor
   11:30–12:15–peti sat
   12:15–12:20–mali odmor
   12:20–13:05–šesti sat
   13:05-13:10 - mali odmor
   13:10–13:55-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:45–prvi sat
   14:45–14:50–mali odmor
   14:50–15:35–drugi sat
   15:35–15:40–mali odmor
   15:40–16:25–treći sat
   16:25–16:40–veliki odmor
   16:40–17:25–četvrti sat
   17:25–17:30–mali odmor
   17:30–18:15–peti sat
   18:15–18:20–mali odmor
   18:20–19:05–šesti sat

 

 

SLUŠAONICA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1597500
Danas: 8

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NAGRADE ŽUPANIJSKOG SPORTSKOG SAVEZA
Autor: Administrator , 9. 12. 2023.

Svečana dodjela nagrada, Županijskog školskog sportskog saveza Zagrebačke Županije za školsku godinu 2022./2023., održana je jučer u Svetom Ivanu Zelini Dodjeli su nazočili pročelnica Upravnog odjela za kulturu, sport, tehničku kulturu i civilno društvo Zagrebačke županije Jadranka Dujić Frlan i gradonačelnik Svetog Ivana Zeline Hrvoje Košćec.


Pozdrave u ime župana Zagrebačke županije Stjepana Kožića prenijela je pročelnica Dujić Frlan, čestitavši svima na ostvarenim rezultatima.

Školska godina 2022./2023. za ŠSD „JASTREB“ OŠ Ljubo Babić bila je izuzetno uspješna sportskim rezultatima od kojih s ponosom ističemo nagrađene ekipe, pojedince i profesorice.

  • Najuspješnija muška ekipa u kategoriji 5. i 6. razreda osnovnih škola je:
    ATLETSKA EKIPA – 1. mjesto – DRŽAVNO NATJECANJE
    PETAR GOLEŠIĆ, DOMAGOJ VANCAŠ, PETAR ŠALAJ, JURICA BOŠNJAK, IVANO MALEŠIĆ, TOMA JURKOVIĆ, ŠIMUN JURINIĆ, MARKO GOLUB, BORNA SRMEG I IVANO ZORIĆ
  • Najuspješnija ženska ekipa u kategoriji 7. i 8. razreda osnovnih škola je:
    SPORTSKI PLES-URBANI–1. mjesto–DRŽAVNO NATJECANJE
    VERONIKA HODAK, EMA BOROŠIĆ, RIA ZBILJSKI, LANA BANEK, GLORIA BRAJAK I PAULA KLANJČIĆ
  • Najuspješniji sportaš 5. i 6. razreda osnovnih škola je Jurica Bošnjak
  • Najuspješnija sportašica u kategoriji 7. i 8. razredi osnovnih škola je Paula Klanjčić
  • Najuspješniji sportaši s intelektualnim teškoćama u kategoriji osnovnih škola je Leon Zorić.

Nagrađena je i najuspješnija profesorica Ines Bohaček priznanjem za poseban doprinos u razvoju struke u području kineziologije i školskog sporta.

Nagrada za životno djelo dodijeljena je profesorici Ines Jerčinović.

Iskrene čestitke svim nagrađenima!

Fotografije s dodjele možete vidjeti ovdje.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju