Upoznajemo zavičaj

19.07.2019.
Započela prijava tema za peti Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF)
Krajem ove godine održat će se peti po redu Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF). Pozivamo svu zainteresiranu javnost da predloži teme ovogodišnjeg Foruma te da tako ravnopravno sudjeluje u ... The post Započela prijava tema za peti Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF) appeared first on CARNET .

18.07.2019.
INFO Najava radova – OiV – Splitsko-dalmatinska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, U utorak, 23.07.2019. u periodu izmedju 01:00 i 05:00 sati, Odasiljaci i veze d.o.o. ce vrsiti radove na medjugradskoj vezi Zagreb – Split. Uslijed radova doci ce do ... The post INFO Najava radova – OiV – Splitsko-dalmatinska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

18.07.2019.
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za postupak javne nabave usluge recenzije digitalnih sadržaja izrađenih na projektu e-Škole. Prethodno savjetovanje objavljeno ... The post Prethodno savjetovanje: Nabava usluge recenzije digitalnih sadržaja izrađenih na projektu e-Škole appeared first on CARNET .

16.07.2019.
Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – Online oblici obrazovanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge izrade online oblika obrazovanja u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih ... The post Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – Online oblici obrazovanja appeared first on CARNET .

12.07.2019.
Objava konačnih ljestvica poretka za upis u srednje škole
U subotu, 13. srpnja u 12:00 sati bit će obavljena konačna ljestvica poretka za ljetni upisni rok u srednje škole. Kandidati će ostvariti pravo upisa samo u onaj program na ... The post Objava konačnih ljestvica poretka za upis u srednje škole appeared first on CARNET .