VIRTUALNE UČIONICE

8.ABCDj

22.05.2020.
INFO Otklonjene poteskoce – Zadar, Sibenik, Karlovac
Postovani, Danas, oko 11:15 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost od Zagreba prema Zadru, Sibeniku i Karlovcu. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne ... The post INFO Otklonjene poteskoce – Zadar, Sibenik, Karlovac appeared first on CARNET .

22.05.2020.
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadar, Sibenik, Karlovac
Postovani korisnici, Danas oko 07:50 sati, uslijed problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do potpunog prekida mrezne povezanosti medjugradskih veza od Zagreba prema Zadru, Sibeniku i Karlovcu. ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadar, Sibenik, Karlovac appeared first on CARNET .

19.05.2020.
Objavljena mrežna stranica DOTS projekta
CARNET je u suradnji s projektnim partnerima na projektu DOTS - Development of transversal skills in STEM objavio službenu mrežnu stranicu projekta. Na stranici se nalaze informacije o projektu i ... The post Objavljena mrežna stranica DOTS projekta appeared first on CARNET .

17.05.2020.
Raspored nastave na daljinu
Na poveznicama niže možete pronaći rasporede nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporede emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa. ! VAŽNE INFORMACIJE ! MZO će isporučivati osnovni ... The post Raspored nastave na daljinu appeared first on CARNET .

15.05.2020.
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sustava za dodjeljivanje i upravljanje infrastrukturnim resursima ustanova i korisnika u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Istraživanje tržišta – sustav za dodjeljivanje i upravljanje infrastrukturnim resursima ustanova i korisnika appeared first on CARNET .