preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

Upoznajemo zavičaj

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 706080
Danas: 167
UDŽBENICI ZA 2017./18.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
21.05.2018.
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018.
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018.
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

15.05.2018.
15. svibnja 2018. godine prestaje s radom usluga e-Knjižnica
Obavještavamo sve korisnike CARNET-ove usluge e-Knjižnica da ista dana 15. svibnja 2018. godine prestaje s radom. Svi sadržaji prebačeni su u Edutorij odakle su i dalje dostupni svima zainteresiranima. 

04.05.2018.
Kineska delegacija u posjetu CARNET-u
U četvrtak 3. svibnja 2018. godine u prostorijama CARNET-a održan je sastanak s kineskom delegacijom BAST-a (Bejinig Assoociation for Science and Technology) iz glavnog grada Pekinga.

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
JASKANSKI ATLETIČARI OPET PUNI MEDALJA
Autor: Administrator , 6. 5. 2018.

Sa županijskog natjecanja osnovnih škola Zagrebačke županije u atletici koje je održano 3. svibnja 2018. na atletskom stadionu Mladosti u Zagrebu atletičari OŠ „Ljubo Babić“ i ove godine su se vratili puni medalja. Najbolji rezultat ostvarila je muška ekipa petih i šestih razreda osvojivši 1. mjesto ekipno i time se plasirala na državno natjecanje koje će se početkom lipnja održati u Vinkovcima.


Učenici iz prvoplasirane ekipe koji su osvojili pojedinačne medalje su:

  1. Marko Bradvić - 1. mjesto 600m
  2. Domagoj Brakus - 1. mjesto skok u dalj + štafeta 4x100m - 3.mjesto
  3. Lukas Magđinski - 2. mjesto 100m + štafeta 4x100m- 3.mjesto
  4. Ivan Mihalić - 2. mjesto skok u vis
  5. Josip Obradović - štafeta 4x100m - 3. mjesto
  6. Eugen Ciban - štafeta 4x100m - 3. mjesto

Za ekipu su još nastupili:

Andrija Milanović -
Rok Blažek
David Fabijanić
Matija Lukina

U kategoriji djevojčica 5. i 6. razreda atletičarke naše škole osvojile su ekipno 2. mjesto.

Pojedinačne medalje osvojile su slijedeće učenice:

  1. Luana Šeperić – 2. mjesto skok u vis, 2. mjesto štafeta 4x100m
  2. Ema Fratrić – 2. mjesto – trčanje 200 metara, 2. mjesto štafeta 4x100m
  3. Nikolina Turkalj – 3. mjesto bacanje medicinke
  4. Eva Budinšćak - 2. mjesto štafeta 4x100m
  5. Magdalena Pavlečić - 2. mjesto štafeta 4x100m

A za ekipu su još nastupile:

Margareta Razum
Nika Markulin
Tea Sedlar
Anja Stojković
Bruna Fabijanić

U kategoriji djevojčica 7.i 8. razred naše učenice su osvojile 4. mjesto, a pojedinačno najbolje su:

  1. Gloria Markušić – 2. mjesto skok u vis
  2. Jelena Martinković – 2.mjesto bacanje kugle
  3. Petra Kovačić – 3. mjesto skok u dalj

Za ekipu su još nastupile:

Zrinka Fabijanić
Karla Fabijanić
Ema Kunović
Marta Severinac
Stella Bucić
Karla Đud

Ekipa učenika 7. i 8. razreda osvojila je 6.mjesto, a najbolji pojedinci su:

  1. Jan Jalšovec – 1.mjesto skok u vis
  2. Leon Vučina – 3.mjesto trčanje 300 metara

Za ekipu su još nastupili:

Vigo Prežgaj
Emanuel Razum
Josip Skorušek
Lovro Kurtalj
Lovro Kopač
Tomo Razum
Jakov Ivančić
Leonardo Razum

Voditeljica muških ekipa bila je prof. Ines Bohaček, a voditeljica ženskih ekipa prof. Ines Jerčinović.

Slike s natjecanja možete vidjeti ovdje.

ČESTITKE SVIM NATJECATELJICAMA I NATJECATELJIMA I NJIHOVIM MENTORICAMA.
PUNO SREĆE PRVOPLASIRANOJ EKIPI NA DRŽAVNOM NATJECANJU!
 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju