preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

Upoznajemo zavičaj

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 746831
Danas: 76
UDŽBENICI ZA 2018./19.
NAPOMENA: Žutom bojom označeni su udžbenici i radne bilježnice koji će biti sufinancirani i nabavlja ih škola.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
24.09.2018.
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018.
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018.
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018.
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine. 

02.08.2018.
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
REZULTATI DOSADAŠNJIH NATJECANJA
Autor: Administrator , 23. 2. 2018.

Školska i međuopćinska natjecanja su završila kao i većina županijskih. Možemo zaključiti da su ove godine naši učenici bili uspješni jer su mnogi izborili sudjelovanje na županijskim natjecanjima. Donosimo pregled učenika i njihovih mentora pozvanih na županijsku razinu natjecanja.


PREDMET
RAZ.
UČENICI
MENTORI
HRVATSKI JEZIK
8.
Marina Bogović
M. Tunuković
Lorena Ivančić
Borna Gojšić
 NJEMAČKI JEZIK
 
Tilio Tomislav Baotić
D. Vdovčić Kamenčić
 ENGLESKI JEZIK
8.
Gabrijela Kambić
S. Javorović
Lara Fulir
D. Mandić Gregurić
Borna Gojšić
S. Javorović
Lorena Ivančić
MATEMATIKA
4.
Bono Barač Kapidžić
J. Markešić
5.
Barna Štimac
M. Ivančić
Lukas Magđinski
M. Galić
6.
Benjamin Radošević
K. Blažević
Luka Šeperić
B. Delić
Dalia Belan
K. Blažević
7.
Višen Pavlica
Tin Pustaj
M. Galić
8.
Borna Gojšić
B. Delić
Patrik Baršun
M. Volarić
Petra Leščić
D. Studen
Ivana Blažević
K. Blažević
Iva Blažinčić
D. Studen
Damjan Popović
FIZIKA
8.
Borna Gojšić
Ivan Sirovica
Lovro Kopač
D. Studen
Borna Tunuković
Irena Peruš
POVIJEST
8.
Borna Gojšić
M. Samarin
GEOGRAFIJA
5.
Jakov Dimnjaković
M. Maček
6.
Petra Ikić
K. Štambuk
Nika  Rubes
Benjamin Reparinac
M. Maček
7.
Mihael Rošić
Lj. Vukušić
8.
Marija Bogović
Borna Gojšić
BIOLOGIJA
8.
Petar Leščić
A. Topolnjak
8.
Tihana Ljubisavljević
N. Jurković
INFORMATIKA
8.
Borna Gojšić
M. Kambić
MLADI
TEHNIČARI
5.
Paula Golub
Ivan Sirovica
6.
Helena Ljubetić
V. Turk
7.
Kristijan Gojšić
Ivan Sirovica
Filip Fabijanić
Ivan Sirovica
8.
Mihael Janušić
Vesna Turk
Lovro Kopač
Ivan Sirovica
LIDRANO
3.
Luka Domagoj Žebec
L. Ban
7.
Karla Študir
K. Fabijanić
8.
Petar Leščić
M. Tunuković
8.
Fran Hrvoj
Sven Lencur
Ivan Novosel
Patrik Štmac
M. Tunuković
8.
Marta Severinac
M. Tunuković
LIK
 
Jelena Bobinski
I.Strmečki Vučina
7.
Elizabeth Špikić




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju