preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VOZNI RED

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:45–prvi sat
   8:45–8:50–mali odmor
   8:50–9:35–drugi sat
   9:35–9:40–mali odmor
   9:40–10:25–treći sat
   10:25–10:40–veliki odmor
   10:40–11:25–četvrti sat
   11:25–11:230–mali odmor
   11:30–12:15–peti sat
   12:15–12:20–mali odmor
   12:20–13:05–šesti sat
   13:05-13:10 - mali odmor
   13:10–13:55-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:45–prvi sat
   14:45–14:50–mali odmor
   14:50–15:35–drugi sat
   15:35–15:40–mali odmor
   15:40–16:25–treći sat
   16:25–16:40–veliki odmor
   16:40–17:25–četvrti sat
   17:25–17:30–mali odmor
   17:30–18:15–peti sat
   18:15–18:20–mali odmor
   18:20–19:05–šesti sat

 

 

SLUŠAONICA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1397694
Danas: 21

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
JASKANSKE PLESAČICE SE PONOVO PLASIRALE NA DRŽAVNO NATJECANJE
Autor: Administrator , 16. 1. 2023.

Županijsko natjecanje u sportskom plesu za osnovne i srednje škola Zagrebačke županije održano je 13. siječnja 2023. u Jastrebarskom. Organizator natjecanje bilo je ŠSD „Jastreb“, OŠ „Ljubo Babić“. Natjecanje se odvijalo u dvije kategorije: umjetnički i urbani plesovi. U konkurenciju osnovnih škola nastupilo je šest plesnih ekipa, a u konkurenciji srednjih škola osam.


Svi nastupi bili su izuzetno kvalitetni taka da je sudačka komisija u sastavu: Nina Vidošević, Maja Borzan i Ana Vesel imala težak posao odabrati najbolje.

Na kraju natjecanja, odabrane su najbolje ekipe koje će Zagrebačku županiju zastupati na državnom natjecanju u Poreču 7. i 8. veljače 2023.

Pobjednici natjecanja su:

  1. Umjetnički plesovi OŠ: ŠSD „Mladost“ iz OŠ Dragutina Domjanića s koreografijom „Shrek“
     
  1. Urbani plesovi OŠ: ŠSD „Jastreb“ iz OŠ „Ljubo Babić“ s koreografijom „P.r.e.s.s.u.r.e.“
     
  1. Umjetnički plesovi SŠ: ŠSD „Bumbar“ iz Ekonomske škole Velika Gorica s koreografijom „No time to die“
     
  1. Urbani plesovi SŠ: ŠSD „Jastreb“ iz Srednje škole Jastrebarsko s koreografijom „M.a.l.a.m.e.n.t.e.“

Za pobjedničku ekipu naše škole u urbanim plesovima nastupile su: Lana Banek, Ema Borošić, Ria Zbiljski, Paula Klanjčić, Veronika Hodak i Gloria Brajak. Voditeljica ekipe je Ines Jerčinović, a učenice je za nastup pripremila Lana Jerčinović.

U kategoriji umjetničkih plesova predstavnice naše škole s koreografijom PLES VILA  zauzele su 3.mjesto.
Za ekipu nastupale su : Nika Strizrep, Tia Vlašić, Tena Novosel, Antonela Ciban, Sonja Horvat i Tena Blažek.
Mentorica ekipe je Ines Bohaček

Fotografije možete vidjeti ovdje.

Pobjedničkim ekipama želimo uspješne nastupe na državnom natjecanju!!!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju