preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VOZNI RED

SLUŠAONICA

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:40–veliki odmor
   9:40–10:25–treći sat
   10:25–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:40–veliki odmor
   15:40–16:25–treći sat
   16:25–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1288737
Danas: 3

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ATLETIČARI I ATLETIČARKE PETIH I ŠESTIH RAZREDA OSTVARILI PLASMAN NA DRŽAVNO NATJECANJE
Autor: Administrator , 14. 4. 2022.

Na atletskom stadionu Mladosti u Zagrebu 13. travnja 2022. održano je županijsko natjecanje osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije na kojem su nastupile četiri ekipe naše škole. Najbolji uspjeh ostvarile su i muške i ženska ekipa petih i šestih razreda osvojivši naslove županijskih prvaka. Samim time obje ekipe plasirali su se na državno natjecanje koje će se održati u Vinkovcima od 31.5. – 4.6. 2022. Izvrsne rezultate ostvarili su i ekipe sedmih i osmih razreda. Ženska ekipa osvojila je 3. mjesto dok su dječaci bili peti.


Osim ekipnih pehara i medalja, učenici su i u pojedinačnom plasmanu osvojili mnoga odličja:

Rezultati atletike:

Konkurencija 5. i 6. razredi (Ž)

Ekipno 1. mjesto – plasman na državno natjecanje

Pojedinačno :

1. mjesto:

  • Eva Blažek – trčanja 200m 
  • Dora Delić – trčanje 600m
  • Paula Klanjčić – bacanje medicinke
  • Sara Lukina – skok u dalj
  • Štafeta 4x100m – (Ria Zbiljski-Eva Blažek-Sara Delić-Sara Lukina)

3. Mjesto

  • Sara Delić – trčanje 100m
  • Ria Zbiljski – skok u vis

Za ekipu su još nastupile: Ivona Ciban, Lucija Vučinić i Tia Vlašić

 

Konkurencija 5. i 6. razredi (M)

Ekipno 1. mjesto – plasman na državno natjecanje

Pojedinačno :

  • 100m - Fran Navoj 1.mjesto
  • 200m - Toma Novosel 1.mjesto
  • 600m - Dino Hrvoj 2.mjesto
  • Skok u vis Leon Kupina 1.mjesto
  • Skok u dalj Jurica Bošnjak 4.mjesto
  • Bacanje vorteksa Gabriel Stanko 4.mjesto
  • Bacanje medicinke Luka Konjevod 5.mjesto
  • Štafeta 4x100m 1.mjesto (Gabriel Stanko, Toma Novosel, Franko Čukoić, Fran Navoj)

Za ekipu su još nastupili: Marko Golub i Dominik Ajdić
 

Konkurencija 7. i 8. razredi (Ž)

Ekipno 3. mjesto

Pojedinačno:

1. mjesto:

  • Tia Tutić – bacanje vortexa

2. mjesto

  • Lana Tončić – skok u dalj

3. mjesto

  • Zara Prežgaj – trčanje 100m
  • Štafeta 100,200,300,400m (LanaTončić-Nika Vlašić-Zara Prežgaj-Simona Gornik)

Za ekipu su još nastupile: Veronika Hodak, Lara Škoc, Mia Bakin, Ivona Reb, Hana Zmajlović, Petra Vučinić i Isabel Špikić


Konkurencija 7. i 8. razredi (M)

Ekipno 5. mjesto

Pojedinačno:

  • 100m Dario Stepinac 3.mjesto
  • 800m Mihael Badanjak 3.mjesto
  • Skok u vis Paolo Božić 2.mjesto


Za ekipu su još nastupili: Bruno Vučinić, Borna Studen, Manuel Ivezić, Martin Mlinarić, Sven Vukić, Jakov Šalaj, Tin Juraj Šinković.

Čestitke svim natjecateljima i njihovim mentoricama Ines Jerčinović i Ines Bohaček.

Fotografije s ovog natjecanja možete vidjeti ovdje.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju