Ukupno: 1208335

15.10.2021.
Demo testiranje – Nabava mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže u sklopu javne nabave Nabava mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže (ev. broj 45-21-VV-OP) ... The post Demo testiranje – Nabava mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže appeared first on CARNET .

15.10.2021.
CARNET webinar: Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju
Prošli tjedan smo odgovorili na osnovna pitanja o osiguranju i praćenju nastave u virtualnom okruženju, kreiranju i upravljanju timovima ali i tips&tricks za zadatke, sastanke i Whiteboard. Ako ste zbog ... The post CARNET webinar: Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju appeared first on CARNET .

13.10.2021.
Prijave na poslijediplomski specijalistički studij E-učenje u obrazovanju i poslovanju primaju se do 31. listopada 2021. godine. Riječ je o studiju kojega provodi Fakultet organizacije i informatike u suradnji s ... The post Upišite poslijediplomski specijalistički studij E-učenje u obrazovanju i poslovanju appeared first on CARNET .

08.10.2021.
CARNET webinari: Izazovi provedbe akcijskih istraživanja i e-Laboratorij
U proteklim tjednima smo predstavili bogatstvo dostupnih e-Škole digitalnih obrazovnih sadržaja i prikazali smo praktične primjere nastavnih aktivnosti koje uključuju njihovo korištenje u odabranim predmetima - Engleski jezik, Sociologija te ... The post CARNET webinari: Izazovi provedbe akcijskih istraživanja i e-Laboratorij appeared first on CARNET .

07.10.2021.
Poziv na istraživanje tržišta – uređaji za primjenu digitalne tehnologije
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređaja za primjenu digitalne tehnologije u nastavi u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola ... The post Poziv na istraživanje tržišta – uređaji za primjenu digitalne tehnologije appeared first on CARNET .