preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

Upoznajemo zavičaj

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 820268
Danas: 305
UDŽBENICI ZA 2018./19.
NAPOMENA: Žutom bojom označeni su udžbenici i radne bilježnice koji će biti sufinancirani i nabavlja ih škola.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 403
Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ATLETSKE EKIPE 5. I 6. RAZREDA PLASIRALE SE NA DRŽAVNO NATJECANJE
Autor: Administrator , 10. 5. 2019.


Sa županijskog natjecanja osnovnih škola Zagrebačke županije u atletici koje je održano 8. svibnja 2019. na atletskom stadionu Mladosti u Zagrebu atletičari OŠ „Ljubo Babić“ i ove godine su se vratili puni medalja. Najbolje rezultatE ostvarile su muška i ženska ekipa petih i šestih razreda osvojivši 1. mjesto ekipno i time se plasirali na državno natjecanje koje će se početkom lipnja održati u Vinkovcima.


Učenice prvoplasirane ekipe koje su nastupile na natjecanju:

  1. Margareta Razum, 1.mjesto skok u dalj, 1.mjesto štafeta 4x100m
  2. Laura Bošnjak – 2.mjesto – trčanje 200 metara, 1. mjesto štafeta 4x100m
  3. Eva Budinšćak – 2.mjesto trčanje 100 metara, 1. mjesto štafeta 4x100m
  4. Laura Janušić – 3.mjesto bacanje medicinke
  5. Nika Markulin – 3.mjesto bacanje vortexa, 1.mjesto štafeta 4x100m
  6. Ira Kupina – 4.mjesto trčanje 600 metara
  7. Dora Pleše – 4.mjesto skok u vis
  8. Jelena Staničić
  9. Tea Jugović

Učenici prvoplasirane ekipe koje su nastupili na natjecanju:

  1. Lukas Magđinski - 1.mjesto 100m, 1.mjesto štafeta 4x100m
  2. David Fabijanić – 1.mjesto trčanje 200m, 1.mjesto štafeta 4x100m
  3. Matija Lukina - 1.mjesto trčanje 600 metara
  4. Rok Blažek - 1.mjesto bacanje vortexa
  5. Martin Lukina - 2.mjesto skok u vis
  6. Matija Majkić - 3.mjesto skok u dalj, 1.mjesto štafeta 4x100m
  7. Noa Kelc - 1.mjesto štafeta 4x100m
  8. Gabriel Malković - 4. mjesto bacanje medicinke - 4. mjesto
  9. Patrick Bakšić Sljepnjov
  10. Lukas Kerman

Ekipa učenika 7. i 8. razreda osvojila je 3.mjesto, a u ekipi su nastupili:

  1. Ivan Mihalić - 1.mjesto 100m, 2.mjesto štafeta 100,200,300,400m
  2. Leon Vučina– 1.mjesto trčanje 300m, 2.mjesto štafeta 100,200,300,400m
  3. Marko Bradvić– 5.mjesto trčanje 800m
  4. Domagoj Brakus - 5.mjesto skok u dalj, 2.mjesto štafeta 100,200,300,400m
  5. Jakov Ivančić- 6.mjesto skok u vis
  6. Andrija Milanović- 8.mjesto bacanje kugle
  7. Emanuel Razum - 2.mjesto štafeta 100,200,300,400m
  8. Josip Vuksan - 7.mjesto bacanje vortexa
  9. Leon Požega
  10. Josip Obradović        

U kategoriji djevojčica 7.i 8. razred naše učenice su osvojile 4. mjesto, a za ekipu su se natjecale:

  1. Zrinka Fabijanić - 3.mjesto trčanje 600 metara
  2. Ivana Nežić - 4.mjesto 300m
  3. Dalia Belan - 4.mjesto skok u dalj, 4.mjesto štafeta 100,200,300,400m
  4. Nikolina Turkalj - 4.mjesto bacanje kugle
  5. Mia Kamenjašević - 5.mjesto 100m, 4.mjesto štafeta 100,200,300,400m
  6. Tea Sedlar - 5.mjesto bacanje vortexa
  7. Luana Šeperić - 7.mjesto skok u vis, 4.mjesto štafeta 100,200,300,400m
  8. Bruna Fabijanić - 4.mjesto štafeta 100,200,300,400m

Voditeljica muških ekipa bila je prof. Ines Bohaček, a voditeljica ženskih ekipa prof. Ines Jerčinović.

Fotografije s natjecanja možete vidjeti ovdje.

ČESTITKE SVIM NATJECATELJICAMA I NATJECATELJIMA I PUNO SREĆE PRVOPLASIRANIM EKIPAMA NA DRŽAVNOM NATJECANJU!!!
 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju