preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

Upoznajemo zavičaj

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 820268
Danas: 305
UDŽBENICI ZA 2018./19.
NAPOMENA: Žutom bojom označeni su udžbenici i radne bilježnice koji će biti sufinancirani i nabavlja ih škola.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 403
Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ATLETIČARI SE S ERSTE PLAVE LIGE OPET VRATILI S PUNO MEDALJA
Autor: Administrator , 17. 4. 2019.

Na kvalifikacijskom natjecanju Erste Plave lige koje je održano u utorak 16.04.2019. na stadionu Mladosti u Zagrebu, ponovo su nastupili i mladi atletičari i atletičarke iz Jaskanske osnovne škole. Na natjecanju je nastupilo 40-tak djevojčica i dječaka od 3.-6. razreda koji su se natjecali u utrkama na 60, 300 i 600 metara, u skoku u dalj i vis te bacanju kugle i vortexa.


Dvoje najboljih natjecatelja u svakoj disciplini i kategoriji plasiralo se u finale Erste Plave lige koje će se održati 3. rujna 2019. u sklopu Hanžekovićevog memorijala.

Finalisti koji će predstavljati našu školu su:

1. Lukas Magđinski, 6.r - 1.mjesto trčanje na 60m                                          -                                              - 2.mjesto skok u dalj
2. Rok Blažek, 6.r - 2.mjesto bacanje kugle
3. Eva Budinšćak, 6.r – 2.mjesto trčanje 60m
4. Laura Janušić, 6.r – 2.mjesto bacanje kugle
5. Lucija Vučinić, 3.r – 2.mjesto trčanje 60m

Osim učenika koji su ušli u finale, još troje  učenika je osvojilo treće mjesto. Osvajači brončanih medalja su:

1. Eva Budinšćak, 6.r - 3.mjesto trčanje 60m
2. Patrick Bakšić Sljepnjov, 6.r – 3.mjesto skok u vis
3. Gabrijel Stanko, 3.r – 3.mjesto trčanje 60m

Nakon ovako dobrih rezultata, atletičari nastavljaju s pripremama za županijsko natjecanje u atletici koje će se održati 8. svibnja 2019. u Zagrebu.

ČESTITKE SVIMA!!!

Voditeljice prof. Ines Jerčinović i prof. Ines Bohaček

Fotografije možete vidjeti ovdje.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju